Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveArbanën e tradhton setra, ia shfaq gjoksin

Arbanën e tradhton setra, ia shfaq gjoksin

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

Fuqia e shikueshmëris së programit është aq e madhe saqe asnjë detaj i mbrëmjeve te Prime-it por edhe gjatë transmetimit 24 orësh nuk po u ikën fansave të programit dhe shtëpisë së VIP-ave shqiptarë.

Arbana Osmani në spektaklin e sotëm u shfaq me një pal kostume, por pa sytjena. Arbana pasi përqafoi Armandon, zbuloi më shumë nga trupi i saj. Setra iu largua duke i shfaqur më shumë gjoksin e moderatorës.

Ky është një rrezikim i madh për moderatoret tona, kohët e fundit te cilat sigurisht se po duken tejet bukur dhe me stil ne secilen paraqitje neper emisionet qe drejtojne./kosovarja/ Shiko foton:

Rrjetet Sociale

630,330FansaPëlqeje
28,212NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit