Web Analytics
BallinaSHOWBIZArbenita bën një veprim të pahijshëm

Arbenita bën një veprim të pahijshëm

Arbenita Ismajli shumë herë pozon me poza provokuese.

Me linjat perfekte dhe bukurinë natyrale që ka, realizon imazhe të zjarrta duke mos munguar edhe në lajmet rozë, shkruan “Kosovarja”.

Në një fotografi të fundit, gruaja e Feros realizon një imazh me gjuhën jashtë, veprim i pahijshëm nga ajo.

Si gjithmonë, ajo pranon komente të shumta nga personat që e rrethojnë.

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit