Web Analytics
BallinaSHOWBIZArbenita e Feros 'tranoi' ndjekësit në Instagram me stilin e ri

Arbenita e Feros ‘tranoi’ ndjekësit në Instagram me stilin e ri

Arbenita Ismajli , bukuroshja shqiptare e njohur për modeling edhe në arenën ndërkombëtare po na surprizon me dukjen.

Arbenita shfaq format e saj trupore vazhdimisht në rrejte sociale.

Ajo ka shpërndarë një video tek sa po bënte kinse po pozonte ku duket mjaftë terheqese, modelja edhe pse nje mami e re, format e saj trupore po befasojnë ndjekësit.

Arbenita është gruaja e reperit Fero, ku kanë dhe një vajzë Ninën.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit