Arbenita e konfirmon shtatzëninë, ka edhe një dhuratë për fansat

Arbenita dhe Fero kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë, kështu duke u bërë çifti më i ri i estradës.

Për martesën e tyre të papritur dhe të befasishme për fansat, mediat raportuan se çifti janë në pritje të një fëmije.

Sipas të njejtave raportime, ata po presin të bëhen prindër të një vajze.

Por duket se bukuroshja nuk e ka përballuar “presionin”, prandaj ka dalur hapur dhe ka dhënë lajmin e bukur.

“Jam shtatzënë”, shkruan ajo në postim.

Teksa njofton se fansat e saj mund të fitojnë një dhuratë.

Për më shumë shihni postimin e saj./express

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli)