Arbenita e ‘ngatrron’ Feron me dikë tjeter

Gruaja e reperit Fero, modelja e njohur Arbenita Ismajli së fundi i ka dhënë burrit të saj një kompliment publik duke e quajtur atë model.

Reperi ka publikuar një fotografi në rrjete sociale dhe vëmendja shkon te komenti i Arbenitës.

Çifti nuk ka shumë kohë prej kur janë bërë prindër për herë të parë të një vajze, që e quajtën Nina dhe nga atëherë të dy i kemi parë vazhdimisht shumë të përkushtuar ndaj të voglës së tyre.

Feron e kemi parë e dëgjuar si reper, por si model asnjëherë deri tani.