Web Analytics

Arbenita e “qon” n’rrs Feron, ja kujt ju ka përkushtuar ajo!

Arbenita dhe Fero kanë qenë dyshja më e përfolur ditëve dhe javëve të fundit në vendin tonë.

Fero u akuzua për dhunë ndaj Arbenitës, me ç’rast edhe iu caktua masa e paraburgimit prej 30 ditësh, por më pas u lirua.

E pas lirimit nga burgu, Fero njoftoi se ka marrë vendim që ta lë muzikën per t’iu përkushtuar fesë.

Si musliman i devotshëm Fero duket se i ka kërkuar Arbenites qe më mos te merret me modelim.

Një kërkesë e tillë është refuzuar nga Arbenita, duke bërë qe çifit përfundimisht t’i japin fund lidhjes së tyre.

Edhe pas kësaj, Arbenita po vazhdon të qëndrojë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka publikuar disa fotografi ku shfaqet super joshëse dhe duke u marrë me modelizëm.

E veshur me fustan të ngushtë dhe transparent, Arbenita ka ekspozuar trupin e saj si ‘peshk’. /ORAinfo/

Nga rubrika