Arbenita edhe kur fle duket si princeshë

Modelja e famshme Arbenita Ismajli është një nga figurat më të dashura dhe më të përfolura të showbizit shqiptar, e cila përveq bukurisë ajo gëzon edhe format trupore perfekte për të cilat komplimentohet gjithmonë.

Ajo ka arritur të “marr” famë prej lidhjes me reperin e njohur Fero, me të cilin po kalojnë momente të bukura së bashku.

Arbenita kalon kohë në studio në të cilat bën xhirime të ndryshme e që sigurisht kjo shkakton lodhje dhe stres, e që ndonjëherë edhe ulet të pushoj.

Kësaj radhe mikja e saj e ka “zbuluar” një detaj se si duket Arbenita kur fle, e që Arbenita nuk ka hezituar ta ripostoj në llogarinë e saj duke shkruar se ajo fle si një zonjë.

Ajo po duket si princeshë apo jo?