Arbenita ekspozon të pasmet në fustanin e shkurtë teksa e shetit vajzen

Modelja e njohur po vazhdon të jetë e përkushtuar ndaj fëmijës së saj.

Dhe, Arbenita Ismajli po ndan momente të shumta edhe në rrjete sociale me vajzën, Nina.

Sapo ka postuar fotografi të reja në profilin e saj zyrtar në Instagram e cila shihet tejet e lumtur pranë vajzës.

E veshur me një fustan me ngjyrë të zezë të shkurtër, modelja ka ekspozuar këmbët e saj teksa e ka kombinuar me një palë çizme të gjata.

Derisa ka pozuar, pranë saj shihet foshnja në karrocën për fëmijë, dhe ka shkruar në mbishkrimin e fotografive: “Unë nuk jam si një mami e rregullt, unë jam një mami cool”.