Arbenita fotografohet me barkun e rrumbullakosur

Modelja e njohur Arbenita Ismajli, e cila është prej kohësh në një lidhje dashurie me reperin Fero, ka publikuar së fundmi në Instastory një video ku shihet me barkun e rrumbullakosur.

Po të mos ishte për fjalët që modelja shkruan krahas videos, të gjithë do mendonin se Fero dhe ajo do të bëhen prindër.

Mirëpo Arbenita ka sqaruar se nuk është shtatzënë, thjesht i është fryrë barku pasi ka konsumuar drekën.

Shtatzëni pas dreke”, shkruan modelja krahas videos.