Arbenita Ismajli kapet “MAT” duke u puthur me një mashkull

Lidhja e reperit Fero me modelen Arbenita Ismajli është ndër më të komentuarat në media dhe gjithçka rreth dyshes pritet me kuriozitet të madh nga publiku.

Herë pas here ata janë përfolur për ndarje, por ditën e sotme siç duket këto zëra kanë marrë fund.

Një faqe në Instagram ka publikaur një video të modeles në moment duke u puthur me një mashkull tjetër.

Siç dhe duket tashmë ajo ka gjetur dashurinë e saj me djalin e pa njohur në botën e shoubizit.

Shiko Videon: