Arbenita Ismajli poston foton më të bukur me vajzën

Arbenita Ismajli postoi një foto të bukur me vajzën e saj Ninën.

Nënë e bijë janë veshur me ngjyrë ta bardhë duke marrë vëmendjen e publikut, shkruan InfoKosova.

Arbenita kohët e fundit ka shpeshtuar fotografitë me vajzen.

Dhe duket të jetë nënë mjaft e përkushtuar nga ajo cfarë sjell në rrjetet sociale./InfoKosova/