Arbenita: “Jam fanse e çmendur e Albanos”

Arbenita është fanse e aktorit shqiptar.

Modelja Arbenita Ismajli është bërë tashmë shumë e njohur për publikun.

Akoma më e njohur u bë kur u lidh me reperin Fero dhe dashuria e tyre doli publikisht.

Ajo është kthyer në imazhin kryesor për disa linja veshjesh dhe është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon shpesh foto e video nga përditshmëria, por edhe nga jeta profesionale.

Së fundmi Arbenita na ka treguar një detaj që nuk e dinim më parë.

Edhe pse jeton prej vitesh jashtë, ajo i ndjek spektaklet e humorit në Shqipëri, madje paska edhe një aktor të preferuar, pikërisht Albana Bogdon.

Modelja bukuroshe ka publikuar një video (të cilën tashmë e ka fshirë) nga një prej skeçeve të Albanos dhe bashkëngjitur saj ka shkruar “Jam fanse e çmendur e Albanos”.