Arbenita kësaj radhe nuk provokon, ç’ka e gjeti?

Modelja shqiptare Arbenita Ismajli ka ardhur me një foto pak më ndryshe sonte.

Modelja, e cila u bë e njohur në trojet shqiptare më shumë si e dashura e Feros ka postuar një imazh ku u shfa.qet më shumë elegante.

Me një fustan ngjyrë kremi, model antik helenik, derisa thekson në fotografi belin e saj sek.si po duket mjaft jos.hëse, edhe pse jo siç jemi mësuar ta shohim duke provokuar zakonisht.

Kujtojmë se Arbenita dhe Fero ka disa vite që janë në lidhje por që lidhja e tyre nuk është edhe aq stabile pasi që shpeshherë kanë lajmëruar se janë ndarë dhe pas një kohe janë parë të ribashkuar.