Arbenita mahnitë me format trupore në veshje sportive, partneri Fero i bënë komentin epik

Nënë e një vajze por që nuk ngjanë fare, Arbenita Ismajli i riktheu shpejt linjat trupore pas lindjes së, Ninës.

Modelja shqiptare është mjaft aktive në rrjetet sociale ku po merr vëmendje me postimet ku shfaqet atraktive dhe mjaft pr.ovokuese.

 

Së fundi, ajo ka postuar disa imazhe në veshje sportive ku theksonte format trupore perfektë.

Vëmendje mori edhe komenti i bashkëshortit të saj, reperi Fero, ai i ka komentuar me një emoji të ningjes.