Arbenita, me këtë vëlla bukurosh mund të zgjedhë cilën do vajzë për kunatë

Arbenita Ismajli është një nga modelet më të kërkuara e më të komentuara nga mediet rozë.

Bukuroshja është mjaftë aktivë në rrjete sociale qe ndan imazhe të ndryshme nga jeta e saj profesionale dhe private, e sidomos momentet romantike me të dashurin e saj, reperin e njohur Fero.

Ajo gëzon një bukuri natyrale për të cilën arrin të komplimentohet gjithmonë nga kolegët e fansat e saj që janë të shumtë.

Këtë bukuri duket se e ka trashëguar edhe vëllau i saj, ku në rrjetin social ndau disa imazhe të tij duke shkruar se tash ai është rritur.

Epo, më këtë bukuri që paska, më të vërtetë mund të zgjedhë cilën do vajzë për kunatë, apo?/Kosovarja/