Arbenita merr lajmin e hidhur

Arbenita Ismajli ka nda rë lajmin e trishtë me ndje kësit.

Arbenita Ismajli njihet për ak tivitetin e saj në rrjete sociale, ku qëndron e afërt me adhuruesit e saj.

Modelja e cila ka fushëveprimin në Britani, para pak orëve ka njoftuar se xhaxhai i saj ka ndërruar jetë, dhe ky lajm e ka lënë atë me zemër të thyer.

“Sapo më telefonoi motra, njëri dajë ka humbur jetën!

Edhe pse ne nuk kemi qenë kurrë të lidhur, zemra ime u thye.

Pusho në paqe”, ka shkruar ajo. /Lajmi.net/