Web Analytics
BallinaSHOWBIZArbenita poston fotografi me Feron dhe vajzën nga shtrati: Urime dita e...

Arbenita poston fotografi me Feron dhe vajzën nga shtrati: Urime dita e babit

Arbenita dhe Fero janë një nga qiftet e preferuara të estradës.

Ata shpesh ndajne imazhe se bashku ne llogarite e tyre ne Instagram.

Modelja shqiptare dhe rep- artisti këtë mëngjes janë zgjuar së bashku.

Në mesin e tyre ishte edhe vajza e çiftit, Nina.

Ka qenë Arbenita ajo që ka postua rnjë fotografi nga shtati derisa kanë në gjumë babë e bijë.

“Urime dita e babit”, ishte shkruar ajo në mbishkrim.

Kujtojme se Arbenita eshte mjaft e angazhuar ne profesionin e saj si modele.

Ajo ka pozuar shpesh per markat me te njohura boterore./kosovarja

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit