Arbenita publikon imazhe të nxehta nga shtrati

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli është duke qëndruar aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Ajo me ndjekësit në këtë rrjet social po ndan imazhe të ndryshme në të cilat duket joshëse.

Së fundmi i ka publikuar disa foto të reja, njërën prej tyre të realizuar në shtrat.

Arbenita nuk e pati problem së fundmi që të ju tregoj ndjekësve se i rregullon fotot dhe madje ua tregoi edhe programin.

Arbenita ndryshe po e shijon lidhjen e dashurisë me reperin Fero.

Dyshja janë shumë të dashur për publikun.