Arbenita realizon foto veç në të brendshme

Arbenita Ismajli nuk po i ndalon po.zat provo.kative ku shfaqet në të brendshme.

Modelja Arbenita Ismajli asnjëherë nuk ka qenë më aktive në rrejte sociale se kohët e fundit.

Gjatë periudhsës së pandemisë ajo ka publikuar vazhdimisht foto ku tregonte format e përkryera tru.pore dhe njësoj ka vepruar edhe para disa minutash me një foto të cilën e ka ndarë me ndjekësit në Instagram.

Modelja ka marrë vëmendjen me po.zën ku shfaqetj veç në të brendshme dhe në komentet e ndryshme që ka pranuar, ndjekësit i thonin se Fero është me fat.

Çiftin i ka ‘ndarë’ për pak kohë periudha e pandemisë dhe ky fakt i ka mërzitur të dy.

Arbenita së fundmi e ka publikuar një foto ku tregon se sa shumë po i mungon reperi dhe nuk ka pasur se si të mungojë reagimi i Feros.