Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Arbenita rikrijon look-un e motrave Jenner dhe nuk po zgjedhim dot kush i shkon më shumë

Modelja shqiptare, Arbenita Ismajli ka rikrijuar look-un e Kylie dhe Kendall Jenner në mbrëmjen e Met Gala.

Në foton e prë ajo i ka lënë flokët e lëshuara si Kendall, teksa në të tjerat ajo i ka kapur topuz dhe u ka vënë elementin e trëndafilit.

Padiskutim ngjan një yll në të dy versionet.

Shiko foton:

Të fundit