Arbenita shfaqet në foto pas dushit, “çmend” fansat

Modelja dhe bukuroshja Arbenita Ismaili edhe sonte ka ditur të “nxeh” rrjetet sociale

Arbenita ka pozuar me një “bodymantil” pasi ka bërë një dush, derisa ka treguar asetet e saj seksi.

Edhe në këtë rast ajo ka ditur që të tërheq fansat e saj derisa ka marrë më shumë se 24 mijë pëlqime nga më shumë se 656 ndjekësit e saj në Instagram.

Bukuroshja vazhdon të jetë aktive me foto në rrjetet sociale, ku nuk heziton të tregojë asetet e saj. /Express/

Shiko foton: