Arbenita shfaqet provokuese, del vetëm në të brendshme pasi zgjohet nga gjumi

Modelja e njohur Arbenita Ismajli vazhdon të marrë vëmendjen e publikut me pozat që publikon në rrjetet sociale.

Bukuroshja, e cila vetëm në Instagram numëron 465 mijë ndjekës, nuk heziton që të publikojë imazhe dhe video të ndryshme.

Së fundmi, ajo ka po.zuar në të bren.dshme derisa në plan të parë ka vënë fizikun e saj të mahnitshëm.

Duke qenë se shquhet për lin.jat tru.por.e, Ismajli thuajse në çdo fotografi të saj vë në pah figurën tru.pore.

Ndërkohë, të shumta kanë qenë edhe komplimentet që ka pranuar nga ndjekësit dhe miqtë, madje për pak minuta fotografia e saj është pëlqyer mbi 11 mijë herë.

“Mirëmëngjes njerëz”, është përshkrimi që ia ka vënë fotos.

Arbenita aktualisht është duke e shijuar lidhjen me reperin Fero, përkundër se shpesh është përfolur për krizë në marrëdhënien e tyre.

Ajo po ashtu jeton dhe vepron në Angli, teksa atje ka ndërtuar karrierën prej modeleje.