Arbenita shtatzënë, reagon për herë të parë Fero

Çifti i famshëm Arbenita Ismajli e Fero kanë arritur të jenë në qendër të vëmendjes që kur zyrtarizuan lidhjen e tyre.

Dyshja gjithmonë lenë hapësirë për dyshime rreth raporteve të tyre, duke u ndarë e ribashkuar shpesh herë.

Duket se kohët kanë ndryshuar, pasi çifti po shkojnë drejtë një rruge më serioze, duke bashkëjetuar.

Më herët kishte zëra për një shtatzëni të mundshme të modeles dhe ishte Fero i cili në një intervistë në “NIN” nuk e hodhi poshtë këtë por as nuk e konfirmoj.

“Ka mundësi, përderisa po bashkëjetojmë, ka mundësi, dhe për zgjerimin e familjes.

Ajo është gjithçka për mua” shtoi ai./IndeksOnline/