Web Analytics
BallinaSHOWBIZArbenita tregon trupin 'qokollatë' në fustan të hapur

Arbenita tregon trupin ‘qokollatë’ në fustan të hapur

Arbenita Ismajli është ndër modelet më të suksesshme por edhe ndër femrat më të bukura shqiptare.

Ajo ka ndërtuar një karrier tejet të suksesshme, duke arritur kështu bashkpunim me brende të njohura ndërkombtarisht.

Modelja është mjaft aktive edhe në rrjete sociale ku shpesh ndanë imazhe të ndryshme me ndjeksit.

Në fustan të hapur Arbenita së fundi na ka treguar format përfekte dhe trupin e saj si ‘qokollatë’./InfoKosova

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit