Web Analytics
BallinaSHOWBIZArbër Hajdari do të martohet në këtë datë!

Arbër Hajdari do të martohet në këtë datë!

Arbër Hajdari dhe partnerja e tij Vlera do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë këtë të diel më 1 tetor.

Burime për Kryefjala.com kanë bërë me dije së çifti do të bëjnë një dasmë të madhe në një ambient afër Elbasanit

Mësohet gjithashtu se dasmën e tyre do të këndojnë artistët Anxhela Peristeri, Klajdi Haruni dhe Bruno, Valbona Mema dhe Gena.

Kujtojmë që Arbër Hajdari dhe Vlera janë prej 4 vitesh bashkë, dhe tashmë kjo e fundit do të lërë Kosovën dhe do të jetojë në Tiranë pranë njeriut të saj të zemrës.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit