Arbër Hajdari ka dy fjalë për Ilir Shaqirin

Opinionisti i “BBV”, Arbër Hajdari, për 4 muaj ka dhënë mendime rreth situatave të ndodhura në shtëpinë e famshme.

Së fundmi ishte i ftuar në “Kurthin e Piter Panit”, ku u përball sërish me të njëjtën pyetje dhe nuk hezitoi të përgjigjej.

‘Për kë bëje tifo në Big Brother?’, pyeti njëri nga fëmijët.

“Më është bërë disa herë kjo pyetje dhe e kam thënë, besoj se jam i sinqertë këtu. Nuk kam pasur ndonjë të preferuar”, tha Arbri duke thënë se ai që fitoi spektaklin, Ilir Shaqiri ishte më i duruari dhe e meritoi fitoren./Indeksonline/