Arbër Zeneli në ditën e tij, shënon dy gola për Reims

Ylli i Kosovës ka shënuar dy gola gjatë pjesës së parë të ndeshjes miqësore mes Maribor dhe Reims, për epërsinë 0-2 të skuadrës së tij.

Zeneli shënoi në minutat 30’ dhe 32’.

Goli i dytë i Arbërit ishte i jashtëzakonshëm, duke mos i dhënë asnjë mundësi portierit të Maribor.

Shiko Videon:

Shijojeni golin e Arber Zenelit 🔥🔥Pranimi i topit, kalimi i kundershtareve dhe goditja thjesht mahnitese 👏👏Lumet ne qe e kemi Arber ZenelinSHARE 👇

Gepostet von Sporti.info am Mittwoch, 5. August 2020