Arbnora Ademaj i ka dy fjalë për çiken e Shyhretes

Datat e lindjes janë të një rëndësie të veçantë për shumë persona, të cilët u gëzohën shumë ditëlindjeve..

Bukuroshja me disa kurora, vajza e pasarelave, reklamave, por edhe prezantuesja e njohur e ekranit, Arbnora Ademaj, duket se ditëlindjet e personave të dashur dhe mikeve, i ka pikë të dobët.

Arbnora, e ka shoqe të mirë vajzen e madhe të këngëtares Shyhrete Behluli, Njomzen, që është artiste e grimit dhe flokëve.

Njomza feston sot ditëlindjen dhe padyshim që nuk ka munguar urimi i Arbnores, e cila e ka uruar me zemër miken e saj të çmuar./kosovarja