Web Analytics
BallinaSHOWBIZArbnora Ademaj ndanë imazhin fantastik nga ambientet e hotelit

Arbnora Ademaj ndanë imazhin fantastik nga ambientet e hotelit

Duket se aktorja dhe modelja Arbnora Ademaj, nuk është vetëm aktore dhe modele, ajo na zbuloi edhe një detaj që e plotëson atë të quhet artiste universale.

Lëvizjet skenike bëjnë një artist të flas pa fjalë, shumë rrallë na bien të shohim artist me plot kuptimin e fjalës, këtë na bëri të ditur Arbnora.

Ajo aktualisht po qëndron në Tiranë,ku Arbnora na ndau momente nga akomodimi në një nga hotelet më të mira atje.

Hotel Unik Tirana, duket se është zgjedhja e Arbnorës ku do të qëndroj deri sa të përfundoj spektakli./kosovarja

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit