Ardian Bujupi pozon me një femër, duket si Loredana

Ardian Bujupi është duke punuar për albumin e tij, ai ka përgatitur një album me 10 këngë, shkruan Indeksonline.

Së fundmi ka publikuar një imazh në të cilin ka pozuar me një biondinë e cila ka të vendosur syze në sy.

Nga larg ajo ngjason me Loredanën dhe fansat menduan se ajo është sozia e saj.

Mbase kjo femër  është pjesë e ndonjë klipi për të cilën ka paralajmëruar Ardiani javë më parë./Indeksonline/