Web Analytics
BallinaSHOWBIZArdit Gjebrea sapo na njohu me prezantuesen e Kënga Magjike?! Ndër moderatoret...

Ardit Gjebrea sapo na njohu me prezantuesen e Kënga Magjike?! Ndër moderatoret më të pëlqyera nga publiku

Ardit Gjebrea ka nisur prezantimin e “Kënga Magjike” në programin “E diela Shqiptare”.

Ndërsa netët finale do të jenë si gjithnjë në Pallatin e Kongreseve.

Moderatori i njohur postoi vetëm pak minuta një fotografi me moderatoren, Luana Vjollca e cila është “blerja” më e re e Tv Klan.

Në mbishkrimin e fotos Gjebrea e uron Luanën për lëvizjen e re në karrirën e saj, ama ka diçka që na bënë të mendojmë se ajo mund të jetë prezantuesja e këtij sezoni në Kënga Magjike dhe është pikërisht fjala “magjike” ajo që na bëri të dyshojmë. Po ju a mendoni njësoj si ne?!/Kryefjala/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit