Argjendi nxjerr bllof Ritvanën: Ke qenë disa herë në shtëpinë time pasi kemi ndërprerë gjithqka

Argjendi dhe Ritvana janë çifti që kanë bërë takime së bashku më së shumti në “Përputhen”.

Por mes tyre ka përfunduar marrëdhënia pas shumë mosmarrëveshjeve që ata kanë pasur së bashku, shkruan lajmi.net.

Madje ata në puntatën e sotme sërish janë përplasur mes vete, në momentin që Argjendi e nxjerr bllof Ritvanën.

Sipas Argjendit ata janë takuar disa herë në shtëpinë e tij pas mosmarrëveshjeve të tyre, gjë të cilën Ritvana e mohoi.

Madje ajo u shpreh se është në gjendje të lë programin nëse ajo ishte takuar me të.

Argjendi përveq Ritvanës ka zhvilluar takime edhe me Mikelën, me Alvisën dhe me Anën, vajzën më të re në “Përputhen”./Lajmi/