Web Analytics
BallinaSHOWBIZAriana e ekspozon belin e saj të hollë

Ariana e ekspozon belin e saj të hollë

Ariana arrin që në çdo kohë të jetë në krye të medieve rozë.

Ajo në shumë aspekte merr vëmendje me pozat e ndryshme që publikon.

Këtë herë, me një veshje me stil perfekt, Ariana e ekspozon belin e hollë edhe pse është nënë e katër fëmijëve.

Po ashtu, edhe rregullimi në flokë dhe fytyrë nuk i mungon si gjithmonë Arianës.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit