Web Analytics
BallinaSHOWBIZAriana e Ermalit nuk po i ndal pozat e nxehta

Ariana e Ermalit nuk po i ndal pozat e nxehta

Gruaja e Ermal Fejzullahut, Ariana shumë shpesh është në qendër të vëmendjes së publikut me paraqitjet e saj nëpër rrjetet sociale, shkruan “InfoKosova”.

Ariana është një grua moderne dhe me shumë stil.

Por, kohën e fundit ajo po tregohet edhe mjaftë joshëse.

Në pozat e fundit Ariana ka theksuar linjat e saj përfekte duke treguar se edhe pse është nënë e katër fëmijëve, ajo di se si ta mbaj trupin në formë të mirë./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit