Web Analytics
BallinaUncategorizedAriana e Ermalit publikon foto nga dhoma e gjumit

Ariana e Ermalit publikon foto nga dhoma e gjumit

Ariana Fejzullahu është femra më e përmendur në mediat rozë.

Ajo gjithmonë komentohet për paraqitjet e veçanta, duke i kushtuar rëndësi të madhe pamjes fizike.

Në shumicën e rasteve ajo pozon provokuese, duke iu ofruar foto të ndryshme ndjekësve të saj.

Në një imazh që ka publikuar në Instagram, gruaja e Ermalit shihet në mes të shtratit së bashku me dy vajzat e saj të ëmbla.

Ndryshe, ajo është e katër fëmijëve dhe gjithmonë njihet për linja trupore perfekte. /Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit