Ariana e Ermalit sjell portretin e bukur familjarë nga pushimet në Vlorë

Ermal Fejzullahu bashkë me gruan dhe fëmijët po shijon pushimet e para veror në Ksamil.

Këngëtari i mirënjohur ka ndarë fotografi të ndryshme në rrjetet sociale, gjë të cilën e ka bërë edhe Ariana.

E pikërisht Ariana ka postuar një fotografi të bukur familjare sot ku shihet pranë Ermalit dhe tri vajzave të tyre.

Ata dukeshin plotë shkëlqim teksa i shoqëronte pamja e mrekullueshme e bregdetit shqiptarë prapa krahëve.

Kujtojmë që këto janë pushimet e para pas pandemisë kohë të cilën ata e kaluan të izoluar në Brezovicë./Indeksonline/