7.7 C
Kosovo
E shtunë, 14 Dhjetor, 2019
Ballina Uncategorized Ariana e vesh fustanin e bardhë, kaq bukur po duket kjo nuse

Ariana e vesh fustanin e bardhë, kaq bukur po duket kjo nuse

Ariana Fejzullahu tanimë është në pritje të ëmbël, shkruan “InfoKosova”.

Nusja e Ermal Fejzullahut edhe pse është nënë e tre fëmijëve, dhe është duke pritur fëmijën e katërt ajo prapë di të duket shumë bukur.

Sot na është paraqitur e veshur me një fustan të bardhë i cili i rri aq bukur Arianës.

Ariana në këtë fustan vërehet se është në pritje të ëmbël, por trupi i saj duket se është fryrë goxha./InfoKosova/

608,833FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

Granit Xhaka dhe Eros Grezda, në tribuna për ta përkrahur boksierin Florian Marku

Në mesin e shumë të pranishmëve në Ceshire të Anglisë mbrëmë, në përkrahje të boksierit Florian Marku ishte edhe ylli i Arsenalit, Granit Xhaka,...
web
analytics