Ariana Fejzullahu tanimë është në pritje të ëmbël, shkruan “InfoKosova”.

Nusja e Ermal Fejzullahut edhe pse është nënë e tre fëmijëve, dhe është duke pritur fëmijën e katërt ajo prapë di të duket shumë bukur.

Sot na është paraqitur e veshur me një fustan të bardhë i cili i rri aq bukur Arianës.

Ariana në këtë fustan vërehet se është në pritje të ëmbël, por trupi i saj duket se është fryrë goxha./InfoKosova/