Web Analytics
BallinaUncategorizedAriana Fejzullahu e “nxehtë” nga pushimet

Ariana Fejzullahu e “nxehtë” nga pushimet

Ariana Fejzullahu është një personazh mjaft atraktiv dhe i dashur për publikun.

Kjo falë paraqitjeve të saj të shpeshta nëpër rrjetet sociale, ku ndiqet nga qindra mijëra fansa.

Ajo së fundmi ka filluar pushimet me burrin e saj, këngëtarin e njohur Ermal Fejzullahu, në ishujt Maldive.

Ajo është paraqitur edhe nga atje me disa fotografi, madje në paraqitjen e fundit ajo duket në formën më të mirë trupore, duke shkëlqyer me dukjen.

Kujtojmë se ajo dhe Ermali janë prindër të 4 fëmijëve.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit