Ariana Fejzullahu shkëlqen në paraqitjen e fundit derisa fustani i theksonte linjat trupore

Ariana Fejzullahu është mjaft aktive në rrjetet sociale ku poston imazhe të ndryshme nga përditshmëria.

Ajo kujdeset që në çdo paraqitje të jetë elegante, ashtu bëri edhe kësaj radhe ku ka pozuar në një fustan që ia theksonte linjat trupore.

Së fundi, mori vëmendje dhe u komentua nga shumë ndjekës ku shkëlqente në fustanin ngjyrë portokalli.

Ndërsa, në njërën nga imazhet dukej sikur i ishte përshtatur asaj shumë ky model derisa kishte pozuar me sy mbyllur.