Ariana Fejzullahut i ndodh e papritura, i hakohet llogaria e Instagram-it

Ariana Fejzullahut, gruas së këngëtarit Ermal Fejzullahut i është hakuar faqja biznesore në Instagram, faqja e saj ka rënë pre e hakereve.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Ariana përmes një postimi në Instagramin e saj personal teksa ka shkruar “Faqja jonë anna_fashionforyou është hack dhe po mundohemi ta rikthejmë llogarinë tone, ne do t ju informojmë nëse do te hapim një llogari te re, faleminderit për mirëkuptim”.

Ajo tash e një kohë ka hapur biznesin e saj e që është një markë me veshje për femra e cila titullohet “Anna”.

Ariana Fejzullahu njihet për stilin e saj unik, ajo është majft aktive edhe në rrjetet socilae duke publikuar foto nga përditshmëria e saj./Blic/