Ariana iu thotë mirëmengjesi me fotot e Anës së vogël

Bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu tashmë figurë e njohur publike.

Ariana vazhdimisht është e komentuar në mediat rozë për jetën e saj dhe paraqitjet me stil para publikut.

Familja e tyre është rritur edhe për një anëtar, duke u bërë kështu katër fëmijë dhe prindërit Ermali dhe Ariana.

Jeta e tyre është e shëndestshme, me mirëkuptim, dashuri e harmoni brenda familjes.

Vajza e tyre Ana ua ka zbukuruar shtëpinë dhe jetën.

Ajo dita ditës po rritet dhe po bëhet kaq e këndshme.

Sot Ariana ka publikuar dy fotografi të ëmla të bukuroshes me të cilat iu thotë fansave mirëmengjesi.

“Good morning my baby Ana”, ka shkruar ajo krahas imazheve./Kosovarja/