Ariana ndanë këtë moment të Ermalit me vajzën në pishinë

Ariana dhe Ermal Fezjullahu janë ndër çiftet më simpatike në estradë.

Dyshja janë po ashtu edhe më të ndjekurit në instagram, kjo falë jetës luksoze që shfaqin aty e kudo.

Ani pse ndodhemi në një situatë jo fort të këndshme, kjo nuk i ka ndalë artistët të bëjnë pushime familjare.

Një ndër ta janë edhe çifti i lartëpërmendur, ku po ndajnë momente mjaft të bukura familjare.

Është Ariana ajo që sot ka publikuar një instavideo të Ermalit me vajzën duke shkëmbyer përqafime në pishinë.

Sa bukur./Kosovarja/

https://www.facebook.com/kosovarjavideo/videos/266400804434499/?v=266400804434499