Web Analytics
BallinaUncategorizedAriana paraqitet nga Maldives bashkë me bebin e saj, kaq bukur po...

Ariana paraqitet nga Maldives bashkë me bebin e saj, kaq bukur po duken

Ariana Fejzullahu ka filluar pushimet bashkë me Ermalin dhe fëmijët e tyre, shkruan “InfoKosova”.

Çifti kanë zgjedhur që të pushojnë pak ditë në Maldives.

Nga atje Ariana na u shfaq sot me bebin e saj të vogël ku po duken për mrekulli.

Ariana ka arritur që shumë shpejt t’i rikthej linjat trupore pas lindjes, dhe po duket sikur të mos kishte lindur fare.

Ndërsa në këtë fotografi që me gjasë ia ka bërë burri i saj, Ariana shihet shumë e lumtur pranë vogëlushes së tyre./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

630,213FansaPëlqeje
28,218NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit