Web Analytics
BallinaSHOWBIZAriana si 20 vjeçare, me këtë veshje të shkurt shfaqet super provokuese!

Ariana si 20 vjeçare, me këtë veshje të shkurt shfaqet super provokuese!

Ariana Fejzullahu, është njëra nga emrat më të komentuat të show-bizit.

Që kur ajo u martua me këngëtarin e njohur, Ermal Fejzullahu, Ariana gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes.

Ajo është nënë e katër fëmijëve.

Megjithate, Ariana gëzon forma shumë të mira dhe hiret e saj shpesh i poston në rrjetet sociale.

Ariana në çdo paraqitje duket elegante dhe e rregulluar bukur.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shaqet e veshur shkurt dhe me stil.

Në këtë veshje ajo po duket si 20 vjeçare.

Edhe pse nënë e katër fëmije, linjat trupore të Arianaës janë në top formë. /ORAinfo/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit