Web Analytics
BallinaSHOWBIZAriani dhe Ermira, prindër për herë të dytë

Ariani dhe Ermira, prindër për herë të dytë

Reperi Arian Agushi dhe bashkëshortja e tij Ermira, po bëhen prindër për herë të dytë.

Lajmin e ka konfirmuar vet Goldi në një paraqitje në televizionin publik.

Dyshimet lindën javë më parë, kur ai dhe Ermira morën pjesë në dasmën e Robin Krasniqit, atëbotë reperi nuk e pranoi zhvillimin duke preferuar të mos e komentojë.

Foshnja pritet të vijë në jetë në fund të muajit shtator, shumë urime çiftit! /Prive.al

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit