Arilena Ara pozon me shumë stil para pasqyrës

Arilena Ara duket atraktive në foton e fundit.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Arilena Ara, së fundmi ka qenë shumë aktive në rrjete sociale.

Imazhet e fundit kanë qenë pothuajse të gjitha në bikini dhe tejet artistike.

Ndërsa para pak çastesh ajo vendosi të vijë më ndryshe.

Arilena Ara ka pozuar plot stil para pasqyrës.

Kujtojmë se ajo po e shijon suksesin në muzikë dhe lidhjen e dashurisë.

Në një prej imazheve me të dashurin ka pranuar komente tejet pozitive ku edhe i kanë përgëzuar për pamjen./Lajmi.net/