Arilena publikon foto me të dashurin, shikoni kush është ai

Ajo vlerësohet për zërin e saj unik, performancat plotë energji dhe thjeshtësinë që ka.

Bëhet fjalë për këngëtaren simpatike, Arilena Ara e cila ka ndarë me ndjekësit për herë të parë një fotografi përkrahë të dashurit, Popi Kola.

Këngëtarja nga Shqipëria shihet në krahët e të dashurit ndërsa përmes imazhit ka treguar se çifti po qëndrojnë në Los Angjelos të Kalifornisë.

Ndryshe, dyshja janë në lidhje prej shumë vitesh, por këngëtarja ka qenë mjaft e rezervuar në media për jetën e saj private.