Aristela e Përputhen u bë nënë për herë të parë, si arrti ta fsheh shtatzënin?

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Aristela Leka është bërë nënë për herë të parë.

Lajmin e bukur e ndau vet ajo me anë të një postimi në Instagram.

Aristela ka sjellë në jetë një djalë dhe prindërit e rinj i kanë lënë emrin Kais.

Ajo doli beqare nga emisioni muaj më parë, ndërkaq në media u përfol se ajo kishte nisur një lidhje të re po që Aristela gjithçka mbajti larg vëmendjes së publikut.