Web Analytics
BallinaSHOWBIZArjan Konomi: Arbana Osmani më hoqi nga lista ndjekësve për shkak të...

Arjan Konomi: Arbana Osmani më hoqi nga lista ndjekësve për shkak të Bora Zemanit

Arjan Konomi ka zbuluar së fundmi se Arbana Osmani e ka hequr nga lista e ndjekësve.

Dhe sipas tij shkak është bërë një deklaratë që opinionisti ka bërë për Bora Zemanin.

Teksa ishte live në TikTok, Arjani tregoi se moderatorja e ka hequr nga lista e ndjekësve në Instagram për shkak të një komplimenti që ai ka bërë për Bora Zemanin duke e cilësuar si një ndër prezantueset më të mira në shqipëri.

Pas kësaj deklarate, Arbana e ka hequr nga Instagrami, ndërsa Konomi shprehet se ai e mban ende moderatoren.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit