Web Analytics
BallinaSHOWBIZArjan Konomi kërkon lirimin e Cllevios: Më mungon miku im

Arjan Konomi kërkon lirimin e Cllevios: Më mungon miku im

Noizy dhe Cllevio ishin përfshirë në një sherr me njëri-tjetrin, pak kohë më parë,  që nga ai sherr, Cllevio ndodhet në qeli pasi theu masën e sigurisë “arrest shtëpie”.

Nëpër rrjete sociale, “#freecllevio” është një ndër hashtag-et që po përdoret më së shumti, pasi shumë personazhe VIP kanë kërkuar lirimin e reperit Cllevio.

Këtë gjë e ka kërkuar së fundi edhe Arjan Konomi, përmes një video në “Instagram”, ku ai dhe Cllevio shihen mjaft të qeshur me njëri tjetrin gjatë një videoje ‘live’ që kanë bërë më herët.

Më tej, Arjani uron që të shihet shumë shpejt me Cllevion./Lajmi.net/

 

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit